Projekti kirjeldus

Logo, visuaalne identiteet, veebidisain.

ISB varustab uuenduslike lahendustega tehnosüsteemides. Minu ülesanne oli luua neile logo, visuaalne identiteet, veebidisain ja palju väljundeid, alates sotsiaalmeediast, kuni rõivaste ja sõidukite kleebiste disainini.

Disainiotsustes olen kasutanud psühholoogilisi arhetüüpe. Projekti käigus selgitasime, et ISB on arhetüübina peamiselt Valitseja, ning vähemal määral Kangelane. Valitseja arhetüüpi sümboliseerivad logo mustad seriifidega tähed, mis on inspireeritud Mercedes-Benz logo fondist. Tähtede all olev türkiis joon viitab Kangelase arhetüübile – inspiratsiooniks Adidas.

Protsess

Kuidas seda teen?

Järgin igas disainitöös läbiproovitud protsessi, mis tagab alati toimiva tulemuse.

Briifimine

Selgitan sinu ettevõtte vajadused, püstitame eesmärgid ja seame prioriteedid.

Uurimistöö

Õpin põhjalikult tundma sinu tegevusvaldkonda, konkurente, trende ja sihtgruppi.

Ideede genereerimine

Kogutud infole rajanev loovtöö etapp. Ideede loomine ja analüüs. Pliiatsiga ja paberil.

Lahenduste loomine

Vormistan ideed arvutis reaalseteks ideekavanditeks.

Tagasiside

Kuulan hoolega sinu tagasisidet ideekavanditele ja teen kokkulepitud muudatused.

Käikulaskmine

Annan üle detailideni viimistletud tööd ja käivitan lõplikud lahendused. 

Teisi tehtud töid

KOHALT

KOHALT on maailma esimene tark puhastuskeemia kapp. Minu töö oli luua sellele tublile iduettevõttele veebileht ja visuaalne identiteet.

Sinu Kinnisvarapartner

Sinu Kinnisvarapartner on kinnisvarabüroo mis pakub kliendikeskset kinnisvaravahendusteenust. Minu ülesanne oli luua neile visuaalne identiteet, veebileht, trükised ja sotsiaalmeedia.

ISB

ISB pakub uuenduslikke lahendusi tehnosüsteemides. Minu ülesanne on olnud luua neile visuaalne identiteet, sotsiaalmeedia, trükiste, firmarõivaste, sõidukite kujundus ja veebilehe kooskõlla viimine visuaalse identiteediga.

Gemelo Õhksoojuspumbad

Gemelo Õhksoojuspumbad pakub kvaliteetset õhksoojuspumpade paigaldusteenust Saaremaal. Minu ülesanne oli luua neile visuaalne identiteet, veebileht, trükised ja sotsiaalmeedia.

Võta minuga ühendust

Loon põhjalikult läbimõeldud lahendused sinu ettevõttele.

Oled oma töö asjatundja. Keegi ei oota, et oleksid asjatundja ka disainiküsimustes. Õnneks mina olen 😊 Hea meelega aitan sind, et saaksid keskenduda juba uute tulemustega sellele, milles oled parim.

Suhtleme

Alustame vestlust

Alustamaks meievahelist vestlust, täida allolev kontaktivorm. Saadan sulle 2 tööpäeva jooksul e-maili paari täpsustava küsimusega. Samuti lingi kust saad broneerida aja sinu vajadusi selgitavaks, mitte millekski kohustavaks telefoni- või videokõneks.

See leht on kaistud reCAPTCHA ja Google’ga. Privaatsuspoliitika, Kasutustingimused.