Töönäited koostööst

reklaam

Sotsiaalmeedia reklaamikampaania

2023 sügisel jooksevad erinevates Eesti ja Läti sotsiaalmeediakanalites Arbonicsi reklaamid. Kujundasin reklaamid, mis püüaksid hästi sihtgrupi pilku, tugevdaksid brändi.

veeb

Veebidisain

Teadmiste Keskuse ja selle artiklite kaanepiltide disain. Kuna artiklid on sisu poolest väga dünaamilised, siis oli eesmärk disainida ka Teadmiste Keskus dünaamilise ja värvikana. Iga kaanepilt jutustab loo artikli sisust.

Trükis

Trükiste disain

Eesti- ja lätikeelsete flaierite kujundus. Disaini eesmärk: liigendada sisu nii, et seda oleks lihtne tarbida. Pilkupüüdev, brändi tugevdav, professionaalne.

Trükis

Ajalehereklaam

Postimehe jaoks loodud veebiseminari reklaam. Eesmärk: pilkupüüdev, bränditäpne, professionaalne.

Infograafika

Diagrammid ja kaardid

Mõned näited loodud infograafikast aruannete jaoks. Infograafika eesmärk on anda edasi kompleksset infot võimalikult selgelt ja täpselt. Piktogrammide kasutamine ning nende paigutus ringdiagrammil annab sisu selgelt ja tõhusalt edasi. Põhivärvide punane/roheline/sinine kasutamine kaartidel loob piisava kontrasti, et infot eristada ja kergesti haarata.

Kliendi briif

Kliendi briifi põhjal loodud valmis lahendus

Infograafika

Graafika slaidide, sotsiaalmeedia jaoks

Eesmärk oli luua graafika mis töötaks hästi nii presentatsioonis kui nutiseadme ekraanil story formaadis.

Tagasiside

“Põhjalikkus, kiire reageerimine, kvaliteetne töö!”

“Meil ei olnud disaini vallas kedagi, kes aitaks luua igapäevaseid brändiga kooskõlas olevaid elemente. Mingil määral saime ise Canvas tehes hakkama aga tulemus ei olnud väga professionaalne ja ühtlane. Otsisime kedagi, kes suudaks meile aega pühendada ja seega luua professionaalseid disainielemente digikanalite ja ka prinditud materjalide jaoks.

Koostöö on olnud üldiselt väga postiivne. Alates koostöö algusest on meie disainivõimekus kasvanud ja tänu Martinile suudame vajadustele kiiresti reageerida. Oleme saavutanud eesmärgid ja tulemustega rahul! Kõik elemendid on olnud kõrge kvaliteediga ja aidanud meil saavutada ühtlust brändiga. Laiem tiim Arbonicsis on rahul, ning maaomanikud kellele me neid materjale loome, ma loodan ka (kuigi neil on raskem nö täpset disaini tagasisidet saada) 😀

Martin on väga põhjalik ja korralik. See tuleb välja sellest, et esitab väga põhjalikke küsimusi meie vajaduste mõistmiseks. Soovitaksin Martinit kindlasti teistele! Kõigi nende põhjuste pärast mis üleval mainitud – põhjalikus, kiire reageerimine, kvaliteetne töö!”

Kärt Johanna Ojamäe

Arbonics turundusjuht

Protsess

Kuidas seda teen?

Järgin igas disainitöös läbiproovitud protsessi, mis tagab alati toimiva tulemuse.

Briifimine

Selgitan sinu ettevõtte vajadused, püstitame eesmärgid ja seame prioriteedid.

Uurimistöö

Õpin põhjalikult tundma sinu tegevusvaldkonda, konkurente, trende ja sihtgruppi.

Ideede genereerimine

Kogutud infole rajanev loovtöö etapp. Ideede loomine ja analüüs. Pliiatsiga ja paberil.

Lahenduste loomine

Vormistan ideed arvutis reaalseteks ideekavanditeks.

Tagasiside

Kuulan hoolega sinu tagasisidet ideekavanditele ja teen kokkulepitud muudatused.

Käikulaskmine

Annan üle detailideni viimistletud tööd ja käivitan lõplikud lahendused. 

Teisi tehtud töid

KOHALT

KOHALT on maailma esimene tark puhastuskeemia kapp. Minu töö oli luua sellele tublile iduettevõttele veebileht ja visuaalne identiteet.

Sinu Kinnisvarapartner

Sinu Kinnisvarapartner on kinnisvarabüroo mis pakub kliendikeskset kinnisvaravahendusteenust. Minu ülesanne oli luua neile visuaalne identiteet, veebileht, trükised ja sotsiaalmeedia.

ISB

ISB pakub uuenduslikke lahendusi tehnosüsteemides. Minu ülesanne on olnud luua neile visuaalne identiteet, sotsiaalmeedia, trükiste, firmarõivaste, sõidukite kujundus ja veebilehe kooskõlla viimine visuaalse identiteediga.

Gemelo Õhksoojuspumbad

Gemelo Õhksoojuspumbad pakub kvaliteetset õhksoojuspumpade paigaldusteenust Saaremaal. Minu ülesanne oli luua neile visuaalne identiteet, veebileht, trükised ja sotsiaalmeedia.

Võta minuga ühendust

Loon põhjalikult läbimõeldud lahendused sinu ettevõttele.

Oled oma töö asjatundja. Keegi ei oota, et oleksid asjatundja ka disainiküsimustes. Õnneks mina olen 😊 Hea meelega aitan sind, et saaksid keskenduda juba uute tulemustega sellele, milles oled parim.

Suhtleme

Alustame vestlust

Alustamaks meievahelist vestlust, täida allolev kontaktivorm. Saadan sulle 2 tööpäeva jooksul e-maili paari täpsustava küsimusega. Samuti lingi kust saad broneerida aja sinu vajadusi selgitavaks, mitte millekski kohustavaks telefoni- või videokõneks.

See leht on kaistud reCAPTCHA ja Google’ga. Privaatsuspoliitika, Kasutustingimused.